Paznokcie

#

Silcare – żele budujące, czyli podstawa pięknej stylizacji

  • 11 lipca 2022

Silcare jest marką doskonale znaną profesjonalnym stylistkom, ale i kobietom, które samodzielnie dbają o swoje paznokcie. Brand słynie z wysokiej jakości produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci, które dostępne są w przystępnych cenach. Zachwyca bogatą ofertą i niezwykle rozbudowanym portfolio. Marka kojarzy się przede wszystkim z hybrydowymi lakierami do paznokci, których gama kolorystyczna przyprawia wręcz o zawrót głowy. Tak naprawdę jednak, przedsiębiorstwo oferuje o wiele, wiele więcej – zarówno pod względem profesjonalnych preparatów, jak i akcesoriów.

Silcare: odkryj potencjał żeli budujących!

Silcare oferuje wszystko, co jest potrzebne do stworzenia pięknego manicure. Lakiery hybrydowe, żele, odżywki, akcesoria, urządzenia takie jak lampy czy frezarki. Wszystko doskonałej jakości i w doskonałych cenach.

Szczególną popularnością w ostatnim czasie cieszą się żele budujące, które pozwalają stworzyć idealny szkielet stylizacyjny, który jest podstawą pięknego manicure. Żele budują oraz modelują paznokcie, ale na tym nie koniec ich zalet – pozwalają również wydłużyć oraz wzmocnić naturalną płytkę, dlatego są szczególnie polecane w przypadku paznokci łamliwych oraz osłabionych. Świetnie kamuflują też ewentualne defekty i przebarwienia kolorystyczne na płytce.

Z uwagi na to, że żel budujący znakomicie utwardza płytkę paznokciową, jest doskonałą bazą dla lakierów hybrydowych czy też żeli kolorowych. Jest niezbędny, gdy tworzymy stylizację na powierzchni paznokcia.

Zalety żeli budujących:

  • poprawiają kondycję i wygląd paznokci,
  • wzmacniają płytkę,
  • pozwalają przedłużyć paznokcie i nadać płytce idealny kształt,
  • dają możliwość rekonstrukcji części płytki paznokcia,
  • bardzo trwałe.

Stylizacje z wykorzystaniem żeli budujących prezentują się naprawdę fenomenalnie, niezależnie od tego, czy wykorzystamy wyłącznie żel, czy też pokusimy się dodatkowo o ozdoby bądź lakier hybrydowy. 

Najlepsze żele budujące Silcare

Silcare oferuje kilka rodzajów żeli budujących – każdy z nich gwarantuje zadowalający efekt. Dostępne są w wielu odcieniach, dzięki czemu każda kobieta odnajdzie produkt odpowiadający jej preferencjom. 

Jedną z najbardziej znanych serii jest Silcare Ideal Żel UV/LED. Baza żelowa w 100% opiera się na oligomerach, które odpowiadają za gęstość produktu – dzięki temu żel ułatwia osiągnięcie pożądanej formy oraz kształtu.

Jest niezwykle twardy, a to gwarantuje odporność na ścierania oraz uszkodzenia. Manicure jest trwały, a piękną stylizacją możemy cieszyć się przez długie tygodnie.

Inną znaną serią produktową brandu jest Base One Żel UV. Produkty z tej kolekcji charakteryzują się średnią gęstością, bardzo dobrze poziomują się na powierzchni paznokcia. Ponadto, kamuflują płytkę, kryją niedoskonałości i przebarwienia. Żel cechuje się dobrą przyczepnością – zarówno do tipsa, jak i naturalnej płytki. Wszystkie powyżej opisane produkty Silcare znajdziesz na https://horex.pl/silcare.html.

Doskonałymi opiniami profesjonalistek cieszą się również żele UV Silcare Nailo 1-Phase, czyli jednofazowe żele budujące, przeznaczone do budowania paznokci na tipsie, szablonie i naturalnej płytce. Klientki uwielbiają również kolekcję Affinity Ice, która obfituje w żele średniogęste, jednofazowe i samopoziomujące.