Makijaż

#

Pędzle Hakuro do oczu i twarzy

  • 31 grudnia 2021

Pędzle Hakuro do oczu to dla każdej miłośniczki makijażu prawdziwy klasyk. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ produkty tej polskiej marki wyróżniają się zastosowaniem najlepszych materiałów, wysoką jakością wykonania z dbałością o najmniejsze detale i racjonalną ceną. Wszystko to sprawia, że pędzle do twarzy i oczu Hakuro są chętnie wykorzystywane zarówno przez profesjonalnych wizażystów, jak i amatorów. Jeśli więc jeszcze nie znacie tych wyjątkowych produktów, zdecydowanie warto się nimi zainteresować.

Hakuro - polska marka dla każdego

Firma Hakuro specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów do makijażu, które są doceniane przez szerokie grono użytkowników. Dzięki temu, iż są one tworzone z najlepszych dostępnych materiałów syntetycznych i naturalnych, pędzle Hakuro do oczu i twarzy doskonale rozprowadzają kosmetyki na skórze. Efekty pracy z nimi są naprawdę dobre, przez co nawet osoby, które na co dzień nie zajmują się wizażem z pewnością poradzą sobie z wykonaniem zjawiskowego makijażu.

Marka Hakuro produkuje pędzle o różnorodnym przeznaczeniu, dlatego z jej oferty z pewnością wybierzemy akcesoria dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb. Wśród dostępnych w sprzedaży pędzli znajdziemy więc te przeznaczone do nakładania podkładów, pudrów oraz rozświetlaczy, a także pędzle do rozprowadzania cieni do powiek, kosmetyków do brwi, eyelinera czy różu. Pędzle Hakuro do oczu i twarzy można kupować pojedynczo, ale dostępne są również całe zestawy produktów tej marki.

Pędzle Hakuro do oczu

Hakuro stworzyło już kilkanaście różnych pędzli do nakładania cieni do powiek. Niektórym może być zatem trudno zdecydować o tym, który z nich będzie dla nich najlepszy. Produkty te mają jednak różną wielkość powierzchni, którą aplikujemy kosmetyk na skórę. Oto zatem kilka podpowiedzi na temat przeznaczenia poszczególnych modeli pędzli:

  • H65 i H66 - pędzle polecane do cieniowania i nakładania korektora w okolicy oka;
  • H76, H78, H80 - pędzle do precyzyjnego nakładania cieni w kącikach oczu;
  • H77 - pędzel do blendowania kolorów;
  • H79 - pędzel do nakładania cieni na całą powiekę, cieni rozświetlających przy dolnej linii brwi oraz do rozcierania cieni;
  • H70 - pędzel do aplikacji prasowanych i sypkich cieni;
  • H69, H74 - pędzel do nakładania i rozcierania cieni w załamaniu powieki;
  • H61 - pędzel do aplikacji kremowych cieni, a także płynnych baz pod cienie.

Wybór jak widać jest więc naprawdę szeroki, a trzeba pamiętać, że to przecież tylko pędzle Hakuro do oczu. W ofercie firmy jest jeszcze mnóstwo produktów o zupełnie innym przeznaczeniu, które cechują się świetną jakością i przystępną ceną.