Zieleń w makijażu by Jenny

zieleń w makijażu makeup makijaż zieleń cienie do powiek

Mishmoshmakeup by Jenny

Dzisiejszy wpis skupia się na motywie zieleni. To mój ulubiony kolor, chociaż zieleń w makijażu to odcień, którego nie używam często, dlatego byłam zadowolona, że mogę odrobinę poszaleć. Jako, że mam zielone oczy, zauważyłam, że cień do powiek w tym kolorze nie wygląda zbyt dobrze, dlatego zdecydowałam się użyć tego odcienia na dolnej linii rzęs, a powiekę pozostawić w neutralnym kolorze. Muszę przyznać, że podoba mi się uzyskany efekt!

zieleń w makijażu

green3

Użyte produkty: puder prasowany, kredka do brwi, paleta cieni w naturalnych kolorach, eyeliner, kredka do oczu w kolorze tropikalnej zieleni (dolna linia rzęs), cienie do powiek w kolorach zieleni (wszystkie odcienie z paletki zmieszane ze sobą), tusz do rzęs, maślany błyszczyk do ust, róż do policzków, bronzer.

W tym make-upie zdecydowałam się na użycie błyszczyka do ust zamiast szminki, bo chciałam całą uwagę zwrócić na oczy. Uważam, że zieleń w makijażu nie podkreśla koloru moich oczu, jednak nie zaprzeczę, że wygląda bardzo ładnie! Na jednym z portali społecznościowych dostałam niepochlebny komentarz dotyczący tego makijażu. Chcę zaznaczyć, że  nie jestem jeszcze profesjonalistką, ciągle się uczę i dążę do makijażowej perfekcji. I to jest najważniejsze.

Oryginalny post i zdjęcia: mishmoshmakeup.com