Wiosenny lawendowy makijaż oczu by Jenny

lawendowy makijaż oczu lawendowy cień do oczu fiolet w makijażu

Mishmoshmakeup by Jenny

Obecnie tu gdzie mieszkam zaczyna się prawdziwa wiosna, wczoraj w końcu ujrzałam pierwsze pąki na drzewach. Myślę, że już będzie ciepło! Ostatnio do wykonywania make-upu stopniowo dodawałam więcej jasnych kolorów, by dopasować się do wiosennej aury. Dlatego też dziś przygotowałam dla was lawendowy makijaż oczu, który świetnie sprawdzi się w ciepłe dni!

lawendowy makijaż oczu

Do wykonania mojego make-upu pomieszałam kolejność cieni z paletki i stworzyłam własną kombinację kolorów, możecie użyć kosmetyków w zbliżonych odcieniach! Oto, jak wykonać lawendowy makijaż oczu:

1. Tego najjaśniejszego koloru użyłam jako cienia „przejściowego”. Nałożyłam go na załamanie powieki za pomocą cienkiego pędzelka, którym również roztarłam cienie.

2. Następny odcień dodałam tuż pod załamanie powieki, używając tego samego pędzelka. Roztarłam odcień z poprzednim, by stworzyć efekt płynnego przejścia między tonami.

3. Ten głębszy odcień nałożyłam na powiekę, a następnie ponownie pędzelkiem zmieszałam z poprzednim kolorem.

4. Najciemniejszy kolor wykorzystałam jako eyeliner na górną i dolną linię rzęs.

To wszystko! Jestem zachwycona kolorami, żałuję tylko, że użyłam paletki ze świecącymi drobinkami. Dlatego też żadnego z tych kolorów nie nałożyłam pod łuk brwiowy, zamiast tego, użyłam cienia pasującego do mojego odcienia skóry.

A jakie są wasze tegoroczne ulubione wiosenne kolory w makijażu?

Oryginalny post i zdjęcia: mishmoshmakeup.com