Płynna szminka w makijażu ust by Jenny

płynna szminka makijaż ust makeup uroda kosmetyki

Mishmoshmakeup by Jenny

Płynna szminka w makijażu ust to żadna nowość, trochę spóźniłam się z jej użyciem. Zazwyczaj nie kupuję drogich pomadek, bo mam tendencję do ich gubienia. Tę, którą wykorzystałam w dzisiejszym make-upie kupiłam już jakiś czas temu, ale dopiero ostatnio znalazłam ją w swojej torebce i odkryłam, że nie używałam jej od miesięcy (widzicie, gubię rzeczy, nawet tymczasowo.) Zdecydowałam się na jasny i pogodny odcień, jestem gotowa na pełną zmianę z zimowego makijażu na lżejszy, wiosenny. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak jasna jest ta płynna szminka dopóki nie nałożyłam jej na usta, jednak byłam bardzo zadowolona z uzyskanego odcienia.

płynna szminka

Płynna szminka ma za zadanie nadać wrażenie noszenia błyszczyka do ust, ale z pigmentacją jak zwykła szminka. Muszę przyznać, że moja pomadka spełnia w tej kwestii swoją rolę bardzo dobrze, bo niewielkiej ilości produktu potrzeba, by uzyskać perfekcyjnie pomalowane usta. Niestety, jej trwałość jest dość krótka, próbowałam nosić ją bez żadnego podkładu, z błyszczykiem, a potem z bazą pod szminki. Trzeba liczyć się z tym, że kiedy coś jesz, pijesz lub oblizujesz usta, płynna szminka dość szybko zniknie. Tak czy inaczej uwielbiam kolor, który wybrałam!

Pozostałe kosmetyki, których użyłam w makijażu:

podkład, kredka do brwi, róż do policzków, eyeliner, biała kredka do oczu (użyta jedynie pod kreską zrobioną eyelinerem i na linii wodnej oka), tusz do rzęs

Jak wam się podoba płynna szminka w makijażu ust?

Oryginalny post i zdjęcia: mishmoshmakeup.com