Najlepszy bronzer? Podkreślamy kości policzkowe

najlepszy bronzer i inne kolorowe kosmetyki sposób na idealne kości policzkowe

Nawet najlepszy bronzer, który wybierzesz dla siebie do konturowania twarzy i podkreślenia kości policzkowych powinien współgrać z innymi kolorowymi kosmetykami. Istnieje wiele makijażowych trików, które sprawią, że nasze policzki będą wyglądać pięknie. Zebraliśmy dla Was te najważniejsze porady, dzięki którym Wasz codzienny makijaż stanie się naprawdę profesjonalny a policzki mocne i ładnie zarysowane! :)

Najlepszy bronzer – zawsze w parze z innymi kosmetykami!

  1. Jasne tony do rozświetlenia – Aby rozświetlić policzki i jednocześnie subtelnie je podkreślić, używaj kosmetyków o jasnych odcieniach. Może to być róż, puder czy podkład o słabo nasyconym kolorze, który uwydatni ten obszar.
  2. Najlepszy bronzer – Używanie tego kosmetyku może naprawdę dużo zdziałać w kwestii podkreślenia wyglądu i konturu twarzy. Używaj matowego bronzera i nakładaj go pod kości policzkowe, delikatnie rozcierając go ku dołowi. Taki zabieg stworzy wrażenie głębi i wysmukli buzię.
  3. Podkład w jaśniejszym kolorze – To kolejny ze sposobów, dzięki którym twoje kości policzkowe będą pięknie widoczne. Jaśniejszy podkład nałożony na górną część policzków stworzy wrażenie głębi i rozświetlenia.
  4. Konturowanie – to podstawa ładnie wyglądających kości policzkowych. Dla początkujących ta czynność może wydawać się skomplikowana, jednak pamiętajcie – trening czyni mistrza! Publikowaliśmy zresztą artykuły, jak krok po kroku ładnie wykonturować twarz, więc jeśli nie miałyście jeszcze okazji ich przeczytać – zapraszamy do lektury i nauki :)
  5. Róż do policzków – Kości policzkowe kochają róż! Niestety wciąż niewiele kobiet go stosuje. Kosmetyk ten zapewnia subtelne podkreślenie policzków, a specjalnie stworzony delikatny rumieniec dodaje młodzieńczego wdzięku.

Ćwiczenie… policzków!

To nie żart! Okazuje się, że aby cieszyć się mocniej zarysowanymi kośćmi policzkowymi należy wykonywać serię krótkich i prostych ćwiczeń. Zacznij od zamknięcia ust i lekkiego uśmiechu. Następnie zassij policzki do środka, w stronę zębów – innymi słowy – zrób rybkę :) Przytrzymaj tę pozycję przez 10 sekund, a następnie rozluźnij twarz. Powtarzaj tę czynność ok. 10 razy i ciesz się mocnymi, bardziej zarysowanymi kośćmi policzkowymi! By mięśnie policzków były mocne, możesz też wykonywać ćwiczenia ust. Ściśnij usta jak do pocałunku i przytrzymaj je przez przynajmniej dziesięć sekund. Efekt ładnie podkreślonych policzków gwarantowany!