Makijaż w odcieniu Marsala by Jenny

makijaż w odcieniu marsala

Dziś na Blogowourodowo Jenny pokazuje make-up w najmodniejszym kolorze tego roku. Jaki jest jej pomysł na makijaż w odcieniu marsala? Koniecznie sprawdźcie!

Mishmoshmakeup by Jenny

Tematem dzisiejszego posta jest kolor roku, Marsala. Kocham ten odcień! Jest piękny jako cień do powiek, szminka, lakier do paznokci, itp. Zdecydowałam się użyć pomadki w tym kolorze, bo kolor ten wykorzystany w cieniach do powiek sprawia, że wyglądam, jakbym nie spała od tygodni (problemy dziewczyny o jasnej karnacji)

Do tego makijażu chciałam użyć produktu z drogerii, więc wybrałam kosmetyk o odcieniu zbliżonym do koloru Marsala. Myślę, że ten, który kupiłam jest piękny, ale szczerze mówiąc nie bardzo podoba mi się na mnie samej. Myślę, że za bardzo kontrastuje z moją jasną cerą. W tym make-upie użyłam sporo bronzera, jednak ciągle wydaje mi się, że to nie jest kolor dla mnie. Być może podtony tej konkretnej szminki nie pasują do mojej karnacji, ale nie znam się na tym, więc ciężko powiedzieć dokładnie jaki jest tego powód ;-)

makijaż w odcieniu marsala

Kosmetyki, jakich dodatkowo użyłam: podkład, róż do policzków, bronzer, kredka do brwi, cień do powiek, eyeliner, tusz do rzęs

Próbowałam także lakieru do paznokci w odcieniu marsala, to taki piękny kolor… jednak znowu – mam jasne, chude palce, które, zestawione z lakierem w głębokim kolorze wina, nie prezentują się dobrze. Myślę, że szminka była moim „najbezpieczniejszym” wyborem do użycia tego koloru, haha. Naprawdę uwielbiam ten odcień i bardzo się ucieszyłam, gdy usłyszałam, że został okrzyknięty kolorem roku, jednak nie wyglądam w nim dobrze… ale godzę się z tym.

A czy wy używacie koloru marsala w swoim makijażu? Co o nim myślicie?

 

Oryginalny post i zdjęcia: mishmoshmakeup.com