Koral w makijażu by Siham

koral w makijażu makeup makijaż usta szminka do ust kolor

Dziś na Blogowourodowo Siham pokazuje, jak ciekawie wykorzystać koral w makijażu ust. Dla dopełnienia efektu zestawia ten odcień z niebieskim tuszem do rzęs. Jak wam się podoba takie połączenie? ;)

NOIRETTE DIARY BY SIHAM

Kiedy słońce zaczyna mocniej grzać i pogoda się poprawia, oznacza to, że czas na koralowe odcienie! Trochę ciężko było mi stworzyć look z pomarańczowym kolorem na ustach, bo moja skóra ma żółtawe podtony i takie kolory dziwnie na mnie wyglądają. Jednak do całego makijażu dodałam cienie do powiek w kolorze miedzi i kontrastowy odcień na rzęsy, by uzyskać lepszy, bardziej nietuzinkowy efekt.

koral w makijażu ust

Kiedy przeglądałam swoje kosmetyki natknęłam się na wspaniały niebieski tusz do rzęs, o którym kompletnie zapomniałam. Od razu wiedziałam, że połączenie niebieski/pomarańczowy jest najlepszym rozwiązaniem do uzyskania zadziornego look’u. Koral w makijażu kojarzy mi się z ładnie rozświetloną twarzą więc sama postanowiłam utrzymać taki efekt. Każdy kolor użyty przy tym make-upie był z tego samego zakresu odcieni, dlatego też niebieski tusz do rzęs stał się jeszcze bardziej widoczny. Aby ten makijaż był bardziej odpowiedni na co dzień, można zmienić kolor maskary na brązowy.

koral w makijażu

 

Produkty, których użyłam:

Twarz:

– podkład

– rozświetlacz

– puder matujący

– bronzer

– róż do powiek

– wielofunkcyjny rozświetlacz do twarzy

Oczy:

– cienie do powiek w kolorze miedzi

Usta:

– szminka do ust w odcieniu koralowym


 A jak wy zastosowałybyście koral w makijażu?

Oryginalny post i zdjęcia: noirettediary.com