La Roche-Posay Effaclar seria dla cery z problemami – dobredlaurody.blogspot.com

effaclar krem przeciwtradzikowy pielegnacja skora wrazliwa

La Roche-Posay Effaclar

Tanika z dobredlaurody.blogspot.com wzięła pod lupę pielęgnację cery wrażliwej z niedoskonałościami. Zapraszamy do przeczytania recenzji dwóch produktów z serii Effaclar firmy La Roche-Posay :) Kosmetyki są delikatne, stworzone na bazie wody termalnej. Znacie je już? Sprawdzają się u was?

„Piękno skóry jest ważne dla każdej z nas, niezależnie od jej typu, karnacji, wieku… Pragniemy, aby wyglądała nieskazitelnie i nie powodowała bólu głowy oraz ciężkich westchnień po każdym spojrzeniu w lustro. Różnego rodzaju niedoskonałości potrafią nieźle nam popsuć humor, a nawet uprzykrzyć życie, wiemy o tym wszyscy.
Kryjący makijaż jest dobrym rozwiązaniem, ale tylko na chwile, bo kolejne warstwy kamuflażu jedynie na krótki czas maskują to, co chcemy ukryć przed całym światem :)
By pomóc skórze, a tym samym zadbać o jej piękny i zdrowy wygląd, warto nie chować ” problemu „, lecz skutecznie z nim walczyć. Efekty z pewnością okażą się bardziej niż zadowalające.”

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w zdjęcie poniżej, aby przenieść się na blog!effaclar_krem_przeciwtradzikowy_pielegnacja_skora wrazliwa